Sukienki do chrztu

Widok:
12 produktów

Sukienki do chrztu to piękny dział naszego sklepu, w którym z ogromną przyjemnością proponujemy Państwu duży wybór kreacji dziecięcych.W tej kategorii uwzględniając najnowsze trendy i różnorodne gusty prezentujemy sukieneczki o nietuzinkowych wzorach i fasonach. Mamy lubiące styl "małej księżniczki" z pewnością wybiorą cudną, ozdobioną tiulem, satyną i niezwykłymi dodatkami sukienkę. Natomiast te, którym bardziej podoba się klasyka lub prosta elegancja również znajdą wymarzone ubranko.

Nasze sukienki do chrztu szyte są niezwykle starannie z najlepszych polskich materiałów: pięknych koronek, delikatnych satyn, haftowanego i jednolitego tiulu oraz bawełnianych podszewek. W kolorystyce w większości proponujemy klasyczną biel ale mamy także delikatny ecu i jasny róż.
Polecamy nasze łączące w sobie wygodę i elegancję, cudowne sukienki do chrztu, które sprawią, że oprawa uroczystości będzie jeszcze bardziej podniosła i wyjątkowa, a pamiątkowe zdjęcia zachwycą samą główną Bohaterkę nawet po latach.
Zatroszczyliśmy się o to, aby nasze sukienki do chrztu odznaczały się nie tylko niepowtarzalnym design-em, ale także dzięki odpowiedniemu krojowi, dopasowanemu do niemowlęcej budowy ciała, były wygodne i przyjemne w noszeniu również na inne ważne uroczystości.