REGULAMIN SKLEPU
www.kawaleczeknieba.pl

 

1. Sprzedaż w sklepie internetowym  www.kawaleczeknieba.pl prowadzona jest przez PPHU OMNIA Piotr Sadowski z siedzibą w Białymstoku 15-561, ul.Gródecka 35 działającej na podstawie wpisu do CEIDG wpisanej pod numerem NIP 966-114-38-24 ,REGON 050044270.

2. Wszystkie ceny podane na stronach sklepu zawierają podatek Vat.
Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wprowadzania  zmian.

3. Zamówienie złożone przez klienta  potwierdzane będzie e-mailem zwrotnym z informacją o jego przyjęciu.W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt sklep@kawaleczeknieba.pl 

4. Sprzedawane towary są nowe, nieużywane i wolne od wad  prawnych.

5. W trakcie składania zamówienia, Kupujący może wyrazić zgodę na umieszczenie danych osobowych w bazie danych sklepu internetowego w celu ich przetwarzania w związku z realizacją zamówienia. W wypadku udzielenia zgody, Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

6. Sklep wystawi na zamówiony towar  paragon fiskalny lub fakturę Vat.

7. Zlożone zamówienie realizowane będzie w ciagu od 1-7dni roboczych od momentu jego potwierdzenia mailem.W miesiącach wakacyjnych - lipiec , sierpień - czas realizacji zamówień może wydłużyć się do 10 dni roboczych. W przypadku trudności z realizacją zmówienia, kilent zostanie o tym natychmiast poinformowany.

8. Zmówienie zostanie zrealizowane, jezeli będzie zawierało dane adresowe Kupującego numer telefonu,adres poczty elektronicznej.W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, sklep zastrzega sobie prawo do nierealizowania złożonego zamówienia.

9. Do każdego zamówienia naliczane są koszty przesylki, które podane są na stronach sklepu. Dostawa odbywa się w wybrany przez klienta sposób .

10. Za opóźnienia w dostawie przesyłki spowodowane przez firmy przewozowe i kurierskie sklep www.kawaleczeknieba.pl nie odpowiada.

11. Przesyłki z zamówionym towarem dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Poskiej .Zamawiany towar można odebrać  osobiście po  wcześniejszym uzgodnieniu ze sklepem pod nr telefonu 732 840 808 w Białymstoku przy ulicy Gródeckiej 35.

12. Kupujący, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie. Jest ono jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni (podstawa prawna: art. 7 ust.1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny Dz.U. Nr 22, poz. 271 ze zm.). Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed upływem 14 dni. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko wówczas gdy nie będzie miał uszkodzeń, jakichkolwiek śladów użytkowania i będzie posiadał nienaruszone metki i oryginalne opakowanie. Zwracany towar należy odesłać na wlasny koszt pod  adres sklepu - Gródecka 35, Białystok 15-561 w oryginalnym opakowaniu z kompletną zawartością oraz dołączyć dokument zakupu paragon fiskalny lub fakturę Vat.

13. SkIep zwraca należność za zakupiony towar w terminie14 dni roboczych na wskazany przez kilenta numer konta bankowego.Opłata za transport zakupionych towarów w przypadku zwrotu w/w towaru nie jest zwracana.

14. Kupujący ma ustawowe prawo do reklamacji wadliwego towaru, na podstawie przepisów o niezgodności zakupionego towaru z umową    Koszty wysyłki zwracanego towaru ponosi kupujący.Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni roboczych od zgłoszenia w formie pisemnej lub e-maila.

15. Dane osobowe nabywcy pozostanąw bazie danych sklepu  w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom.

16. Sklep www.kawaleczeknieba.pl zastrzega sobie wyłączność do zdjęć i opisów zamieszczonych  na stronach sklepu.
Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz przetwarzanie w jakiejkolwiek formie wymaga zgody sklepu www.kawaleczeknieba.pl  i stanowi naruszenie praw autorskich oraz naruszenie praw osób trzecich.

17. Dane do przelewu bankowego.

PPHU. OMNIA Piotr Sadowski
ul.Gródecka 35
15-561 Białystok

Bank Spółdzielczy w Białymstoku
97 8060 0004 0009 9886 3000 0010

18. Data opublikowania regulaminu 2014-02-28